
Motor kargo 3 roda
Perincian
1. Penyerap hentak hadapan berdedikasi, pemegang diameter tiub φ43mm dengan spring luar φ8mm, kapasiti galas yang lebih tinggi dan keselesaan yang lebih baik. 2. Jarak roda super panjang, tanpa mengangkat kepala semasa mendaki.
3. Plat keluli spring komposit berkekuatan tinggi diperbuat daripada bahan 60Si2Mn, dengan kapasiti galas 2.0 tan, kesan penyerapan kejutan yang baik, dan permukaan jalan yang tidak rata boleh ditarik balik secara bebas, dan keselesaan pemanduan adalah lebih tinggi .
4. Tangki bahan api berkapasiti besar 12.5L mempunyai jarak pelayaran maksimum 300 kilometer.
5. Gandar belakang lima lubang dengan faktor keselamatan yang dinaik taraf dan hayat perkhidmatan yang lebih lama. 6. Enjin ETL khusus untuk Universiade, dengan sepuluh teknologi inovatif, lebih berkuasa, lebih jimat bahan api dan mempunyai hayat perkhidmatan yang lebih lama.

Penggunaan pelbagai fungsi tangki air, boleh mengangkut air minuman, air perbandaran, air pengairan
Keseluruhan
Penampilan klasik, praktikal dan boleh dipercayai, peningkatan keselamatan, penggunaan meluas, pengiring sepanjang jalan. Sistem stereng terdiri daripada stereng, aci stereng, tiang stereng, dan lain-lain. Paip riser adalah sangat penting dalam motosikal. Sudut paip riser dikira yang menjadikannya santai dan selamat untuk anda mengawal pemegang. Galas satah kilang kami menggunakan keluli galas standard kebangsaan, kekerasan dan pengalaman memandu mempunyai perbezaan yang besar dengan galas kon. Selain itu, kami menambah plat pengukuhan pada riser, memanjangkan hayat perkhidmatan dan meningkatkan keselamatan.


| Perkara | nilai |
| Kapasiti Tangki Bahan Api | 10-20L |
| Penumpang | 1 |
| Sistem brek | Drum depan ditambah Drum belakang |
| Saiz Tayar | 5.00-12 |
| Membendung berat badan | 400-500kg |
| Kelajuan maksimum | 30-50Km/j |
| Kapasiti Muatan | Lebih besar daripada atau sama dengan 400kg |
| Kebolehan Gred | 10-15 darjah |
| Gunakan Untuk | kargo |
| Jenis Pemanduan | Bermotor |
| Jenis badan | Buka |
| Kuasa | 200 - 250W |
| voltan | 48V |
| Anjakan | 111 - 150cc |
| Jenama | CQSP |
| Tempat asal | China |
| Chongqing | |
| Saiz | 2000 * 1350mm |
| Pensijilan | TITIK |
| Enjin | 150CC, penyejuk udara |
| kargo | 1.7m*1.25m |
| Bateri | 12V9Ah |
| Kuasa | > 800W |
| Warna | Disesuaikan |

motor kargo triporteur
Atribut Produk
| Enjin | 200cc, penyejukan air |
| Casis | 50*100 |
| Gandar Belakang | Dram penggalak intergral,Φ220 |
| Model pengendalian | Pemegang (Roda Stereng Kereta pilihan) |
| Penyerap Hentakan Depan | 09 jenis spring |
| Daun Musim Bunga Belakang | 5 tambah 2 |
| Brek Belakang | Hidraulik |
| Jenis Roda | Tiga |
| Tayar Depan/Belakang | 4.5-12/4.5-12 |
1. Tempat duduk dibuat oleh kulit dan span bermutu tinggi, ditambah dengan penyandar belakang ditambah baik mengikut kejuruteraan manusia, perkara-perkara ini meningkatkan keselesaan dan mengurangkan keletihan.
2. Tangki menggunakan reka bentuk yang diperkemas yang menjadikan bahagian luarnya kelihatan mendominasi dan bahagian dalam tangki adalah kalis karat, dengan kualiti yang sangat baik, selamat dan tahan lama.
Kelebihan pengeluaran
1. Peralatan pemeriksaan memenuhi keperluan pengeluaran, termasuk 3 talian kimpalan bingkai, 8 talian kimpalan petak dan 2 talian kimpalan teksi; 3 talian pemasangan kenderaan, 2 talian pemeriksaan kenderaan; 2 Garisan cat pembakar kereta.
2. Bengkel letupan tembakan, untuk memastikan tiada tempat yang tidak rata sebelum membakar cat, cat keluar dari bingkai dan permukaan pengangkutan licin.
3. Komponen teras utama penyelidikan dan pembangunan bebas, pengeluaran bebas, mengurangkan kos pada masa yang sama, lebih memastikan kualiti dan prestasi produk.
4. Pangkalan industri moden yang terkemuka dalam industri. Belanja ratusan juta yuan untuk membina barisan pengeluaran fleksibel pintar.
Penyelenggaraan bateri basikal roda tiga elektrik
| projek | Parameter | |
| kategori | Motor bersiri | Motor magnet kekal |
| Dimensi keseluruhan(mm) | 2400*1230*1550 | 2400*1230*1550 |
| Bilangan penumpang | 3 | 3 |
| Jisim kenderaan termasuk bateri(kg) | Kurang daripada atau sama dengan 420 | Kurang daripada atau sama dengan 420 |
| Perbatuan maksimum(km) | 110 (musim panas)/80 (musim sejuk) | 130 (musim panas)/100 musim sejuk) |
| Kelajuan maksimum(km/j) | ||
| Jejari pusingan minimum(mm) | ||
| Kecerunan maksimum( peratus) | 5 | 5 |
| Sistem bekalan kuasa(v) | 48v 100AH | 48v 100AH |
| Jenis bateri | Bateri asid plumbum | Bateri asid plumbum |
| Jenis motor | Motor siri DC | Motor tanpa berus magnet kekal |
| Kuasa motor(w) | ||
Cool tags: tiga roda motor trike kargo, China, pembekal, pengilang, kilang, disesuaikan, berkualiti tinggi, untuk dijual










