2021 reka bentuk baru gaya popular diesel roda tiga kargo roda tiga motosikal motosikal roda tiga berprestasi tinggi Mesin roda tiga kargo bermotor diesel







| barang | nilai |
| Jenis Memandu | Bermotor |
| Jenis badan | Buka |
| Persijilan | CCC, ISO9001, ISO14001 |
| Kuasa | & gt; 800W |
| voltan | 12V |
| Perpindahan | 201 - 250cc |
| Jenama | DAYANG |
| Tempat asal | Chongqing, China |
| Saiz | 3.3m *1.3m*1.3m |
| Nama Produk | Roda Tiga Kargo |
| Warna | Merah |
| Enjin | Didinginkan air |
| Jenis bahan api | Minyak diesel |
| Kelajuan Maks | 65km / j |
| Tayar | 5.00-12 |
| Saiz kotak kargo | 1.8*1.2m |
| Brek | Brek Drum |
| Memuatkan kapasiti | 800kg |
| Gandar belakang | Separa terapung |
Syarikat Beiyi kami mematuhi prinsip perniagaan" kualiti pertama, pelanggan pertama, persaingan yang adil, dan menguntungkan masyarakat",, dan menjalankan aktiviti pengurusan kualiti secara menyeluruh.
Perhatikan peningkatan kesedaran kualiti dan tahap pengurusan yang komprehensif dari semua pekerja untuk memastikan kualiti produk yang stabil dan kepuasan pelanggan.
Tidak semua pengeluar mengetahui teknologi teras motosikal roda tiga, tahukah anda?
1. Struktur casis motosikal roda tiga.
2. Reka bentuk suspensi belakang.
3. Reka bentuk struktur kawalan arah.
4. Reka bentuk penampilan bahagian.
5. Reka bentuk komponen utama.
6. Perancang utama.
Hanya pengeluar yang dapat memberikan anda perkhidmatan berkualiti terbaik dan harga terendah, adakah anda setuju?
1. Pengilang dapat mencari sumber terbaik.
2. Pengilang yang baik dapat harga terendah.
3. Sumber terbaik + harga terendah + reka bentuk terbaik=produk berkualiti terbaik.
4. Pengilang terus pergi ke pemborong untuk memendekkan pautan perantaraan.
5. Nikmati perkhidmatan purna jual terbaik dan komunikasi paling langsung.
Apakah kawalan wajib pada motosikal roda tiga di China?
1. Akses pengeluaran. Negara ini mempunyai syarat yang sangat ketat dalam industri motosikal. Ia mesti mempunyai modal berdaftar tertentu (sekurang-kurangnya 80 juta), peralatan pengeluaran tertentu, peralatan ujian tertentu, dan sokongan teknikal tertentu.
2. Perakuan CCC. Setiap model mesti dilaporkan ke Pusat Pengujian Nasional untuk diuji sebelum dapat dijual.
3. Secara sederhana, akses pengeluaran bermaksud anda mesti mempunyai kapasiti pengeluaran. Pensijilan CCC menghendaki anda menjadi standard bagi setiap produk yang anda hasilkan, dan hanya produk yang memenuhi syarat yang dapat dijual.
Cool tags: roda tiga kargo bermotor enjin diesel, China, pembekal, pengeluar, kilang, disesuaikan, berkualiti tinggi, untuk dijual













