Motosikal Kargo Tiga Roda untuk Pemuatan Barang Berat.
ciri-ciri
Enjin sejuk air Zongshen, berprestasi tinggi
Kotak chasis dan kargo, semuanya menggunakan acar dan fosforasi
OEM boleh diterima.
Kelebihan:
Semua produk kami dapat melalui SIJIL CCC dan ISO9001.
Menikmati sistem pencocokan terancang untuk memastikan roda tiga ini mempunyai prestasi terbaik
Gandar belakang: teknologinya sama dengan gandar belakang kereta, sangat kuat dan tahan lama
Kotak kargo: Menggunakan teknologi pelapisan elektro dan pengawetan fosfat untuk melindungi kotak kargo daripada berkarat






| barang | nilai |
| Gunakan Untuk | Kargo |
| Jenis Memandu | Bermotor |
| Jenis badan | Buka |
| Persijilan | CCC, ISO9001, ISO14001 |
| Kuasa | & gt; 800W |
| voltan | 12V |
| Perpindahan | 151 - 200cc |
| Jenama | DAYANG |
| Tempat asal | Chongqing, China |
| Saiz | 3150*1150*1440 |
| Nama Produk | Roda Tiga Kargo |
| Warna | Biru |
| Enjin | Air Sejuk 175CC |
| Brek | Hidraulik |
| Tayar | 4.50-12 |
| Gandar belakang | Drum Changan180 |
| Jenis bahan api | Petrol Petrol |
| Casis | 40*80 |
| Saiz kotak kargo | 1.8*1.20 |
| Penyerap Kejutan Depan | 09 |
Bahagian Pilihan:
| Pilihan Enjin | Model: udara disejukkan; air disejukkan; udara dan air disejukkan |
| Pilihan Perpindahan: 150cc; 200cc; 250cc | |
| Kelajuan rendah, kuasa tinggi, tork besar | |
| Kotak kargo Pilihan | Panjang kotak kargo boleh dipilih dari 1.5m hingga 2.2m |
| Model: Corak normal; Corak yang diperkukuhkan; Corak bunga | |
| Tayar Pilihan | 4.50-12; 5.00-12 ;5.50-13 |
| Gandar belakang Pilihan | Gandar belakang biasa --- digunakan untuk keadaan jalan rata dan biasanya digunakan untuk memuat barang ringan; |
| Gandar belakang kereta biasa --- digunakan untuk keadaan landasan bawah, untuk memuat barang yang lebih berat; | |
| Meningkatkan gandar belakang --- digunakan untuk pendakian kelas; memuatkan barang paling berat di jalan yang kasar dan bergunung | |
| Bahagian pilihan | 1. penutup tudung depan; 2.fan; 3.MP3; 4. tayar ganti; 5.jack; 6. penutup cahaya ekor; 7. kanvas belakang 8. Kabin Pemandu |
Teknologi bahan: Kami akan memilih 5-10 produk yang memenuhi standard kami dari 100 produk keluli. Bagi pembekal bahan yang tinggal, kami akan membekalkan kilang-kilang jenama kedua dan ketiga, hanya yang memenuhi ketebalan, saiz dan bakat bahan kami yang sebelumnya telah melalui pemeriksaan kami, jadi kadar pemilihan kami adalah 5% -10% . Dan barisan pengeluaran bingkai kami terdiri daripada 18 kraf.
Cool tags: roda tiga kargo bermotor untuk memuat barang berat, China, pembekal, pengeluar, kilang, disesuaikan, berkualiti tinggi, untuk dijual













