Van Penghantaran Basikal Beca Kargo 200CC dengan Penutup Kanvas Belakang untuk Kawasan Hujan Luaran Van Penghantaran Basikal Beca Kargo dengan Kanvas




| item | nilai |
| Gunakan Untuk | kargo |
| Jenis Pemanduan | Bermotor |
| Jenis badan | Buka |
| Pensijilan | CCC |
| Kuasa | & gt; 800W |
| voltan | 12V |
| Anjakan | 151 - 200cc |
| Jenama | DAYANG |
| Tempat asal | Chongqing, China |
| Saiz | 3300*1300*1300 |
| Nama Produk | Beca Kargo |
| Warna | Disesuaikan |
| Enjin | 200cc Disejukkan Udara |
| casis | 40*80 |
| Saiz kotak kargo | 1.8m*1.3m |
| penyerap kejutan | 50 |
| Tayar | 4.50-12 |
| roda | 3 Roda |
| Brek | Brek Dram |
Penerangan Produk Terperinci
Jenis Pemanduan: Kegunaan Bermotor Untuk: Kargo
Anjakan: 200cc Saiz: 3600*1300*1360
Warna: Disesuaikan Keadaan: Baru
Tahun: 2018 Bahan Api: 90# Petrol
Cahaya Tinggi: kargo tiga roda, basikal roda tiga penghantaran elektrik
Van Penghantaran Basikal Beca 200CC Van Cargo Trikes dengan Penutup Kanvas Belakang untuk Kawasan Hujan Luar
Pemahaman Pantas tentang ciri model:
Model van penghantaran basikal roda tiga Kargo dengan penutup kanvas belakang untuk beban berat di bawah jalan yang kasar.
Basikal roda tiga kargo van penyejuk air 200cc ini adalah Pilihan terbaik untuk luar semasa hari hujan.
Tiga roda yang sama dengan tangki bahan api gaya baharu dan penyerap hentak F.. Model paling popular di pasaran Afrika.
penampilan ringkas dengan harga yang murah.
Cool tags: van penghantaran basikal roda tiga kargo dengan kanvas, China, pembekal, pengilang, kilang, disesuaikan, berkualiti tinggi, untuk dijual













