DAYANG 200cc Air roda tiga petrol berpendingin air untuk kargo berkualiti baik 2021 Reka bentuk super roda tiga roda petrol 200CC Petrol tiga roda Ringkas Memuat Penghantaran Roda Tiga 3 Roda









| barang | nilai |
| Gunakan Untuk | Kargo |
| Jenis Memandu | Bermotor |
| Jenis badan | Buka |
| Persijilan | CCC |
| Kuasa | & gt; 800W |
| voltan | 12V |
| Perpindahan | 151 - 200cc |
| Jenama | DAYANG |
| Tempat asal | Chongqing, China |
| Saiz | 3.1*1.3*1.3m |
| Nama Produk | Roda Tiga Kargo |
| Warna | Hijau |
| Enjin | 175cc, Penyejukan udara |
| Casis | 40*80 |
| Gandar Belakang | Drum penggalak intergral 180 |
| Penyerap Kejutan Depan | 50 |
| Brek Depan | Gendang |
| Tayar Depan / Belakang | 5.00-12/5.00-12 |
| Saiz kotak kargo (L * W) (M) | 1.8*1.3 |
| bateri | 9Ah |
1). Dikuasakan oleh mesin penyejuk udara 200cc dengan prestasi yang stabil, kadar kegagalan yang lebih kuat dan rendah.
2). Kuasa mesin boleh dipilih: 150cc / 200cc / 250cc
3). Kejutan depan yang kuat, kesan penyerapan kejutan yang lebih baik
4). Kotak kargo yang kuat, kapasiti muatan berat
5). Dengan kabin pemandu dan kanvas kotak kargo, lindungi pemandu dan kargo dari hujan dan berdebu
6). Elektroforesis dan teknologi lukisan top1 China
7). Pesanan ODM diterima
kelebihan kami
1) Mempunyai 12 tahun' pengalaman, pelanggan kami terutamanya di Asia Tenggara, Afrika, Asia Selatan;
2) Dua kilang, memenuhi semua jenis keperluan;
3) Factory outlet, memberikan harga terendah;
4) Pesanan ODM diterima, produk kami dijual dengan baik di China, Sekarang kami juga mengalu-alukan pesanan ODM di luar negara.
5) Pembekal jaminan perdagangan, yang membolehkan perniagaan anda berdagang dengan yakin;
Tag: basikal penumpang yang membawa roda tiga, roda tiga elektrik penumpang, motosikal 3 roda tertutup
Cool tags: penghantaran roda tiga roda tiga yang kuat, China, pembekal, pengeluar, kilang, disesuaikan, berkualiti tinggi, untuk dijual












