
Persembahan empat
1. Sterengnya fleksibel, ringan, selesa, jadi tidak kebas tangan, tidak mudah penat
2. DAYANG khas penyerapan hentakan percetakan dalaman naik taraf, kesan penyerapan kejutan yang lebih baik, lebih lembut
3. Struktur TOR asal digunakan untuk brek untuk menjadikan pengagihan dan penghantaran kuasa lebih munasabah dan memastikan keselamatan brek
4. Perkakas yang dipatenkan menjamin sudut stereng
_13282_61333.jpg)
_92453_41527.jpg)
| item | nilai |
| Kapasiti Tangki Bahan Api | 10-20L |
| Penumpang | 1 |
| Sistem brek | Drum depan ditambah Drum belakang |
| Saiz Tayar | 5.00-12 |
| Membendung berat badan | 400-500kg |
| Kelajuan maksimum | 30-50Km/j |
| Kapasiti Muatan | Lebih besar daripada atau sama dengan 400kg |
| Kebolehan Gred | 10-15 darjah |
| Gunakan Untuk | kargo |
| Jenis Pemanduan | Bermotor |
| Jenis badan | Buka |
| Kuasa | 200 - 250W |
| voltan | 48V |
| Anjakan | 111 - 150cc |
| Jenama | CQSP |
| Tempat asal | China |
| Chongqing | |
| Saiz | 2000*1350mm |
| Pensijilan | TITIK |
| Enjin | 150CC, penyejuk udara |
| kargo | 1.7m*1.25m |
| Bateri | 12V9Ah |
| Kuasa | > 800W |
| Warna | Disesuaikan |


motokar kargo bermotor
ciri-ciri
1. Enjin penyejuk air Zongshen/LIFAN/DAYANG, berprestasi tinggi
2. Chasis dan kotak kargo, semuanya menggunakan penjerukan dan lukisan elektro
3. OEM boleh diterima
4. Kilang asal terletak di Chongqing, sistem pembuatan pembekalan matang
- Memandangkan ia adalah model ekonomi dengan imej yang cantik, motosikal 3 roda ini disambut mesra di tapak pembinaan dan kawasan pertanian.
- Basikal roda tiga mempunyai tiga roda yang sama 5.50-12 boleh bertukar antara satu sama lain
- Kotak kargo yang diperkukuh boleh membantu pengguna memuatkan bahan berat tanpa sebarang kerugian
- Lampu hadapan berkualiti baik mempunyai prestasi yang baik walaupun di jalan luar bandar yang buruk
Bahagian Pilihan:
| Enjin Pilihan | Model: disejukkan udara; air yang disejukkan; kedua-dua udara dan air disejukkan |
| Pilihan Anjakan: 150cc;200cc;250cc | |
| Kelajuan rendah, kuasa tinggi, tork besar | |
| Kotak kargo Pilihan | Panjang kotak kargo boleh dipilih dari 1.5m hingga 2.2m |
| Model: Corak biasa; Corak diperkukuh; Corak bunga | |
| Tayar Pilihan | 5.00-12 ;5.50-12 |
| Gandar belakang Pilihan | Gandar belakang biasa---digunakan untuk keadaan jalan rata dan biasanya digunakan untuk memuatkan barang ringan; |
| Gandar belakang biasa kereta---digunakan untuk keadaan cerun bawah, untuk memuatkan barang yang lebih berat; | |
| Penggalak gandar belakang---digunakan untuk mendaki gred; memuatkan barang yang paling berat di jalan yang kasar dan berbukit | |
| Bahagian pilihan | 1. penutup hud hadapan; 2. kipas; 3.MP3; 4. tayar ganti; 5. bicu; 6. penutup lampu ekor; 7.kanavas belakang 8. Kabin Pemandu |

Dari permukaan hingga ke dalam, mengejar kesempurnaan
Awak fikir abang saya semua tentang rupa? Tidak! Adik kemudian memilih kakak ipar, bukan sahaja cantik, tetapi juga berkebolehan dan berakhlak mulia, menjadi mulut orang kampung "menantu orang lain." Baik muka mahupun batin anak, ini standard adik. Puncak Hongyun apabila kepala bukan kui Zong Shen produk pertama, tahap penampilan dan kekuatan wujud bersama. Ia adalah barisan besar bahan api untuk tugas berat dan tiga roda, membawa Zongshen 200mL enjin kuat empat enjin disejukkan air, kuasa yang kuat, sepenuhnya mampu menangani keadaan jalan raya yang kompleks di Laoniupo. Sistem suntikan elektrik pintar ZONGSHEN Jinqing yang boleh dipercayai, tangki air tambahan luaran, semua radiator kawasan super besar aluminium, sistem pengedap saluran penyejukan air khas, dan lain-lain, supaya nasib baik untuk membakar minyak tanpa penggunaan minyak. Pergaduhan yang begitu besar, orang suka!
1900x1210x350 batang; Bingkai menggunakan letupan tembakan ditambah elektroforesis serta proses gabungan semburan, rintangan haus tahan lama dan rintangan kakisan; Jenis rasuk lunas, spring plat terbina dalam, sistem gandar belakang jenis mampatan. Kapasiti beban nasib bertuah tidak dapat dipertikaikan, hanya untuk memenuhi adik yang dimuatkan lebih, menanggung permintaan yang berat.
Cool tags: Motocar kargo tiga roda 175cc, China, pembekal, pengilang, kilang, disesuaikan, berkualiti tinggi, untuk dijual










