
Gelombang belakang Sungai Yangtze menolak gelombang hadapan, dan setiap gelombang lebih tinggi daripada yang lain. Ia adalah seperti gelombang belakang. Mematuhi kualiti Seiko Changjiang Sanluan, butiran dan bahan lebih dioptimumkan, supaya prestasi keseluruhan kenderaan dipertingkatkan ke tahap yang lebih tinggi. Penyerap hentak hadapan Long, gandar belakang pembakar selepas tiga kelajuan, gerabak kejuruteraan yang indah, pertukaran tiga roda, dsb. semuanya disepadukan, menjadikannya produk yang disyorkan di kalangan basikal roda tiga kargo.

Pengenalan kilang:
1. Kilang kami ialah syarikat motosikal tiga roda yang mengkhusus dalam pembangunan, pengeluaran dan penjualan motosikal tiga roda biasa.
2. Syarikat mengguna pakai sepenuhnya konsep pembangunan automobil, penyelidikan dan pembangunan bebas komponen teras utama, pengeluaran bebas, mengurangkan kos, dan memastikan kualiti dan prestasi produk.
3. Syarikat telah memperkenalkan lebih daripada 30 jurutera teknikal profesional untuk memastikan produk syarikat melebihi jangkaan pelanggan.

trike moto kargo
Cadangan Pantas tentang Beca Kargo ini:
- Basikal Beca Kargo Bermotor 250CC dengan sistem angkat automatik adalah kenderaan yang paling mudah untuk keperluan Beban Berat, seperti memuatkan bahan binaan dan sampah atau produk pertanian.
- Roda Tiga Kargo Bermotor ini mempunyai roda belakang berkembar untuk menggunakan sepenuhnya kuasa besar dan mendaki kawasan pergunungan dengan mudah.
- Basikal roda tiga ini mempunyai kotak kargo yang kuat dan casis besar serta roda besar untuk memuatkan 1.5 tan dengan mudah
- Jika mempromosikan basikal roda tiga penyejuk air 250cc ini kepada model 300cc, ia boleh bersaing dengan trak sementara mempunyai harga yang jauh lebih murah
- Jika anda sedang mencari basikal roda tiga muatan berat sambil tidak mengambil berat tentang harga, model ini adalah pilihan terbaik anda.
Syorkan Sebab:
- Kotak kargo dan casis dicat elektro boleh menjamin basikal roda tiga itu jauh dari berkarat, yang merupakan kelebihan khusus kilang kami
- hentakan depan spring berganda tahan lama dan kuat walaupun digunakan di jalan yang buruk
- Kotak kargo yang kukuh boleh memuatkan sehingga 1.5 tan barang
- Struktur asas yang direka dengan baik boleh memenuhi pelbagai keadaan jalan raya dan menjadikan pemanduan lebih selesa;
- Sistem pengangkatan automatik boleh membantu anda memunggah barang dengan mudah
- Struktur roda menjadikannya sangat stabil di jalan raya yang buruk


| Perkara | nilai |
| Kapasiti Tangki Bahan Api | 10-20L |
| Penumpang | 1 |
| Sistem brek | Drum depan ditambah Drum belakang |
| Saiz Tayar | 5.00-12 |
| Membendung berat badan | 400-500kg |
| Kelajuan maksimum | 30-50Km/j |
| Kapasiti Muatan | Lebih besar daripada atau sama dengan 400kg |
| Kebolehan Gred | 10-15 darjah |
| Gunakan Untuk | kargo |
| Jenis Pemanduan | Bermotor |
| Jenis badan | Buka |
| Kuasa | 200 - 250W |
| voltan | 48V |
| Anjakan | 111 - 150cc |
| Jenama | CQSP |
| Tempat asal | China |
| Chongqing | |
| Saiz | 2000 * 1350mm |
| Pensijilan | TITIK |
| Enjin | 150CC, penyejuk udara |
| kargo | 1.7m*1.25m |
| Bateri | 12V9Ah |
| Kuasa | > 800W |
| Warna | Disesuaikan |

Basikal roda tiga DAYANG merujuk prinsip reka bentuk kereta, daripada struktur rangka untuk mengoptimumkan reka bentuk, untuk menjadikan getaran pemanduan kenderaan yang lebih kecil, bunyi yang lebih rendah, kestabilan yang lebih kuat!
Bagi pusingan beca pula, beca DAYANG dengan reka bentuk tepat pada sudut riser dan lekapan basikal roda tiga untuk memastikan stereng fleksibel dan mudah alih, pemanduan sejauh 80 ela masih tidak lari, tidak akan bandul!
Cool tags: Tempat pembuangan trike motor tiga roda 150cc, China, pembekal, pengilang, kilang, disesuaikan, berkualiti tinggi, untuk dijual









