Roda tiga kargo DY-M1 DAYANG kilang roda tiga trak pemuatan berat 200CC 250CC 300CC berprestasi tinggi CCC dewasa roda tiga roda tiga bermotor




Roda tiga kargo DY-M1 DAYANG kilang roda tiga trak pemuatan berat 200CC 250CC 300CC berprestasi tinggi CCCadults roda tiga bermotor roda tiga
| barang | nilai |
| Gunakan Untuk | Kargo |
| Jenis Memandu | Bermotor |
| Jenis badan | Buka |
| Persijilan | CCC, ISO9001, ISO14001 |
| Kuasa | & gt; 800W |
| Perpindahan | 201 - 250cc |
| Jenama | DAYANG |
| Tempat asal | Chongqing, China |
| Saiz | 4.0*1.4*1.5m |
| Nama Produk | Roda Tiga Tiga Roda |
| Warna | Biru |
| Enjin | 250cc, penyejukan air |
| Brek | Brek Drum |
| Casis | 50*100 |
| Belakang- Gandar | Gandar Belakang Jenis Khas 168 Terapung Penuh dengan Kelajuan Tengah Booster 220 |
| Penyerap Kejutan Depan | 09 jenis spring |
| Daun Musim Semi Belakang | 6+3 |
| Jenis Roda | Lima |
| Tayar Depan / Belakang | 5.0-12/5.0-12 |
| Dimensi kargo (L * W) | 1700 * 1250mm |
| Jenis enjin | silinder tunggal, empat lejang, disejukkan udara |
| Perpindahan (ml) | 150cc / 200cc / 250cc / 300cc |
| kekuatan maksimum | 9.0kw |
| Tork maksimum | 11N.m |
| Pencucuhan | CDI |
| Berat bersih (kg) | 550kg |
| Beban maksimum (kg) | 1000KG |
| Brek (F / R) | gendang / gendang |
| sistem permulaan | elektrik / sepakan |
| saiz tayar | 45.0-12/5.5-13 |
| Penularan | batang |
| Bateri | 12v9a |
| memuatkan qty (40HQ) | 38 set dengan kaedah pembungkusan CKD |
Cool tags: roda tiga bermotor roda tiga dewasa, China, pembekal, pengeluar, kilang, disesuaikan, berkualiti tinggi, untuk dijual













