Model motosikal tiga roda DY-M2 yang laris di Myanmar dengan enjin berkuasa 150cc dan 200cc muatan muatan berat






Model motosikal tiga roda DY-M2 yang laris di Myanmar dengan enjin berkuasa 150cc dan 200cc muatan roda tiga muatan petrol kargo trak roda tiga
| barang | nilai |
| Gunakan Untuk | Kargo |
| Jenis Memandu | Bermotor |
| Jenis badan | Buka |
| Persijilan | CCC |
| Kuasa | & gt; 800W |
| voltan | 12V |
| Perpindahan | 151 - 200cc |
| Jenama | DAYANG |
| Tempat asal | Chongqing, China |
| Saiz | 3500 * 1400 * 1450mm |
| Warna | Merah |
| Nama Produk | M2 |
| Enjin | 200cc, penyejukan air |
| Casis | 50*100 |
| Model operasi | Pegang |
| Penyerap Kejutan Depan | 09 jenis spring |
| Daun Musim Semi Belakang | 6+3 |
| Brek Belakang | Hidraulik |
| Tayar Depan / Belakang | 5.0-12/5.0-12 |
| Saiz kotak kargo | 2.4*1.4m |
Cool tags: trak roda tiga kargo petrol, China, pembekal, pengeluar, kilang, disesuaikan, berkualiti tinggi, untuk dijual














