
Getah penahan air yang diperbesarkan dilekatkan pada bingkai. Tempat duduk dua baris.
2. Tempat duduk adalah integral, satu baris tetapi boleh duduk tiga orang. Ia boleh muncul secara keseluruhan untuk penyelenggaraan yang mudah.
3. Anjakan kaki: tuil kepala bola ditambah tuil keras, menjadikan peralihan ringan dan fleksibel.
4. Panel instrumen pengacuan suntikan
5. Jumlah kotak fius dibahagikan kepada fail, dan tiub fius yang berbeza mempunyai sistem yang berbeza, yang tidak mengganggu antara satu sama lain.
6, kunci pintu kereta, kadar kegagalan yang rendah.
7. Lampu hadapan: Zhejiang lampu utama kereta; mentol adalah mentol halogen untuk kereta.
8. Cermin pandang belakang: cermin pandang belakang kereta bersaiz besar.
9. Penyerapan hentakan hadapan: spring luar padang berubah-ubah.
10. Dram brek hadapan: Gandar hadapan ialah 20mm, Ø160.
11. Meter kelajuan: Gigi jarak tempuh dibesarkan untuk meningkatkan hayat perkhidmatan.
12. Mekanisme pembakaran selepas dilengkapi dengan peranti pemulangan automatik.
13. Brek tangan: Brek tangan roll-up kereta adalah ringan dan mudah digunakan.
14. Kipas penyejuk air: 80W, brazed all-aluminium radiator.
15. Dalaman: Dalaman automotif acuan. Cha yi dian

trimoto furgón
Ciri-ciri Produk
1. Stereng adalah ringan dan fleksibel, ia tidak mudah untuk dihayun, dan ia tidak menyimpang.
2. Reka bentuk ergonomik, pemanduan yang selesa
3. Penyerapan kejutan rintangan dalaman khas, sesuai untuk pemanduan jarak jauh
4. Meterai keseluruhan adalah baik, tiada sisihan, bunyi yang rendah dan sedikit getaran
5. Abah-abah pendawaian utama ditukar kepada struktur dua peringkat, yang mudah untuk penyelenggaraan dan penggantian.
6. tali pinggang keledar standard
7. Teksi baharu yang baru dibangunkan dengan penampilan bebas, penampilan halus, ketukangan halus, pengedap yang baik dan kekuatan tinggi

Fesyen bentuk bola mata paras rupa
Kanopi logam lembaran bersepadu yang diselaraskan, bentuk keseluruhannya diselaraskan, bergaya dan cantik, kuat dan tahan lama, boleh tanggal dan lebih mudah. Penampilan dan fungsi kanopi adalah lebih baik daripada produk yang serupa. Bumper φ32 tiub bulat acuan bersepadu, reka bentuk tertanam, mengambil kira sokongan, ketahanan perlindungan dan keselamatan. Gaya warna tampalan pada tudung, cermin depan dan bampar menambah kesan visual.

300cc bermotor gas berkuasa lima roda basikal roda tiga tangki minyak/tangki air roda tiga motosikal tangki lima roda tiga roda
| Nama | 300cc bermotor gas berkuasa lima roda basikal roda tiga tangki minyak/tangki air roda tiga motosikal tangki lima roda tiga roda |
| Enjin | Silinder tunggal 4 lejang, penyejukan air |
| Kuasa maksimum (kw/r/min) | 12/6500(1±5 peratus ) |
| Tork Maks (Nm/r/min) | 17.5/(5500±5 peratus ) |
| Kaedah penyalaan | CDI |
| Kaedah klac | Pinggan Berbilang Basah Manual |
| Penularan | 5 gear hadapan dan 1 undur |
| Mekanisme pemanduan | Kawalan bar tangan |
| Casis | 50*100 |
| Penyerapan hadapan | Penyerap hentak hadapan dengan spring |
| Suspensi belakang | 6 tambah 4 pcs pegas daun, gandar penggalak terapung penuh 220 dram |
| Bateri | 12V28A |
| Tayar | FR/RR 5.00-12 |
| Pembersihan Tanah | 225mm |
| Saiz kotak kargo | 1.7m*1.1m |
| Bahan api | petrol |
| Kelajuan maksimum | 60km/j |
| Had muatan | 1000kg |
| QTY dimuatkan dalam bekas | 16 set dalam SKD/40HQ, 8 set dalam SKD/20GP |
Cool tags: 200cc carguero bermotor furgon, China, pembekal, pengilang, kilang, disesuaikan, berkualiti tinggi, untuk dijual











