Roda tiga kargo kabin tertutup XK3 Berkualitas Tinggi Popular DAYANG 200CC 250CC 300CC 350CC roda tiga bermotor







Roda tiga kargo kabin tertutup XK3 Berkualitas Tinggi Popular DAYANG 200CC 250CC 300CC 350CC roda tiga bermotor
| barang | nilai |
| Gunakan Untuk | Kargo |
| Jenis Memandu | Bermotor |
| Jenis badan | Buka |
| Persijilan | CCC |
| Kuasa | & gt; 800W |
| voltan | 12V |
| Perpindahan | 201 - 250cc |
| Jenama | DAYANG |
| Tempat asal | Chongqing, China |
| Saiz | 3.5m*1.4m *1.35m |
| Warna | Boleh disesuaikan |
| Nama Produk | Roda tiga kargo kabin tertutup XK3 |
| Enjin | 250cc, penyejukan air |
| Tayar | 5.00-12/5.00-12 |
| Casis | 50*100 |
| Belakang- Gandar | Drum penggalak intergral 220 |
| Kabin | Bahan besi tertutup penuh |
| Model operasi | Pemegang (Roda stereng pilihan) |
| Penyerap Kejutan Depan | Mata air hidraulik (berganda) |
| Daun Musim Semi Belakang | 5+2 |
Cool tags: roda tiga motor dengan kabin pemandu, China, pembekal, pengeluar, kilang, disesuaikan, berkualiti tinggi, untuk dijual













