Roda tiga kargo kabin tertutup XK3 Berkualiti Tinggi Popular DAYANG 200CC 250CC 300CC 350CC roda tiga bermotor 1 TAHUN Waranti Beban Berat kabin roda tiga Kargo tertutup Roda tiga tertutup XK3 kotak kargo besar 2.4m * 1.3m 250cc 300cc kargo roda tiga penumpang roda tiga CCC OEM penjualan langsung dari kilang





Roda tiga kargo kabin tertutup XK3 Berkualiti Tinggi Popular DAYANG 200CC 250CC 300CC 350CC roda tiga bermotor 1 TAHUN Waranti Beban Berat kabin roda tiga Kargo tertutup Roda tiga tertutup XK3 kotak kargo besar 2.4m * 1.3m 250cc 300cc kargo roda tiga penumpang roda tiga CCC OEM penjualan langsung dari kilang
| barang | nilai |
| Gunakan Untuk | Kargo |
| Jenis Memandu | Bermotor |
| Jenis badan | Tertutup |
| Persijilan | CCC, ISO9001, ISO14001 |
| Kuasa | & gt; 800W |
| voltan | 12V |
| Perpindahan | & gt; 250cc |
| Jenama | DAYANG |
| Tempat asal | Chongqing, China |
| Saiz | 3.7m*1.4m*1.4m |
| Nama Produk | Roda Tiga Kargo |
| Warna | Biru |
| Enjin | Didinginkan air |
| Jenis enjin | 250 300cc |
| Brek | Brek Drum |
| Tayar | 5.00-12 / 5.5-13 pilihan |
| Memuatkan kapasiti | 1000kg-2000KG |
| Bahan api | Gaoline |
| Saiz kotak kargo | 2.4*1.4m |
| mengejar | 40*100 |
Cool tags: roda tiga kargo kabin tertutup muatan berat, China, pembekal, pengeluar, kilang, disesuaikan, berkualiti tinggi, untuk dijual













