Kabin tertutup DY-P2 dan kargo kargo berat dengan penutup kargo plastik






Kabin tertutup dan tricycle kargo berat dengan penutup kargo plastik
Teksi satu baris, 465 enjin kereta, kotak gear 8+1, brek penggalak vakum tiga-dalam-satu,
50*100*3.5 bingkai keseluruhan, 290 fork hadapan brek minyak raja bertugas berat (Hebei) penyerap kejutan,
198 kereta 70 jambatan tiub rentas negeri belakang kapak, dram brek belakang Φ250,
Brek minyak pertanian tiga roda, 6+3 plat keluli merah (850 jenis groove),
Radiator semua aluminium automobil, 2.4*1.5m 400mm plat sejuk tinggi projek berskala besar,
Kereta mewah pecah kerusi 6.0 gear stereng rak biasa
DAYANG DY-P2 Factory harga borong teknologi terkini 2 tempat duduk penumpang ditutup tiga tingkat dengan kotak kargo besar
| item | Nilai |
| Guna Untuk | Kargo |
| Jenis Memandu | Bermotor |
| Jenis Badan | Ditutup |
| Pensijilan | ccc, ISO9001:2000 |
| Kuasa | > 800W |
| Voltan | 12V |
| Anjakan | > 250cc |
| Nama Jenama | DAYANG |
| Tempat Asal | Chongqing, China |
| Saiz | 3.7M*1.5*1.4m |
| Nama produk | Tricycle kargo |
| Enjin | Penyejukan air 1000cc |
| keel | 50*100 |
| Kapak belakang | Gendang penggalak intergral,250 |
| opearating model | Pemegang (Roda Stereng Kereta pilihan) |
| Musim bunga daun | 6+3 |
| Saiz kotak kargo | 2.4*1.5 |
| Tayar | 5.50-13 |
| Kabin | ditutup penuh |
| Kotak kargo | 2.4*1.5 |
Kelebihan kami:
1.Harga Borong Kilang
2.Qulaity tinggi
3.Kilang Besar :10000 Meter Persegi
4.Profesional
5.Pelbagai gaya:lebih daripada 100 gaya
6.No. 1 menjual jenama tricycle
7.Pelbagai konfigurasi bebas padanan (seperti enjin, kotak kargo, dll.)
8.1 Jaminan Tahun
9.40 jurutera cemerlang,600 pekerja
10.200 set peralatan perkilangan
11. Jenama Tricycle Terkenal
12.Menyediakan semua bahagian yang berkaitan
13.OEM, sesuaikan mengikut keperluan pelanggan
seperti reka bentuk anda , logo anda .pembungkusan anda boleh dimanfaatkan
Cool tags: roda roda duti berat tricycle, China, pembekal, pengeluar, kilang, disesuaikan, berkualiti tinggi, untuk dijual












