




DAYANG DY-P2 Harga kilang borong teknologi terkini 2 tempat duduk penumpang roda tiga tertutup dengan kotak kargo besar tertutup motosikal kargo 3 roda
| barang | nilai |
| Gunakan Untuk | Kargo |
| Jenis Memandu | Bermotor |
| Jenis badan | ditutup |
| Persijilan | ccc, ISO9001: 2000 |
| Kuasa | & gt; 800W |
| voltan | 12V |
| Perpindahan | & gt; 250cc |
| Jenama | DAYANG |
| Tempat asal | Chongqing, China |
| Saiz | 3.7M*1.5*1.4m |
| Nama Produk | Roda Tiga Kargo |
| Enjin | 1000cc, penyejukan air |
| keel | 50*100 |
| Gandar belakang | Drum penggalak intergral, 250 |
| model opearating | Pemegang (Roda stereng pilihan) |
| Daun musim bunga | 6+3 |
| Saiz kotak kargo | 2.4*1.5 |
| Tayar | 5.50-13 |
| Kabin | ditutup penuh |
| Kotak kargo | 2.4*1.5 |
Kami menyediakan roda tiga CKD, SKD. Sebarang keperluan khas untuk pembungkusan, sila hubungi kami. Setiap bahan model akan dibungkus secara berasingan sistem pembungkusan akan mengikut piawaian ISO untuk pembungkusan. Bahan rapuh mesti dibungkus mengikut sistem pembungkusan bahan rapuh ISO Kami mempunyai pengangkutan pembungkusan profesional yang besar trak ke pelabuhan dan kerjasama pengangkutan antarabangsa.
Cool tags: motosikal kargo 3 roda tertutup, China, pembekal, pengeluar, kilang, disesuaikan, berkualiti tinggi, untuk dijual













