China BeiYi DaYang Jenama Murah Kabin Elektrik Tricycle 3 roda
Anjakan Pilihan: 250cc 300cc
Warna Pilihan:Pelbagai warna dan menerima penyesuaian
Pelbagai kotak kargo
pelbagai jenis enjin
Pelbagai kapak belakang kereta
Kami boleh membekalkan enjin penyejukan udara, penyejukan air, enjin penyejukan berganda
Semua saiz adalah anggaran; mana-mana saiz lain boleh didapati mengikut permintaan khas pelanggan ,apa-apa butir-butir penunggang motosikal harus tertakluk kepada pengesahan akhir kami sebelum membuat pesanan.
1.Pelbagai warna dan penerimaan penyesuaian
2.Pelbagai kotak kargo
3.pelbagai jenis enjin
4.Pelbagai kapak belakang kereta
5.Kami boleh membekalkan enjin penyejukan udara, penyejukan air, enjin penyejukan berganda
6.Anjakan termasuk 250cc 260cc 300cc
menerima penyesuaian









Apa yang boleh ditawarkan
1.Balasan cepat
2.Harga yang kompetitif
3.Siap dan penghantaran produk tepat pada masanya
4.Arahan penyelenggaraan profesional
Jika anda mempunyai sebarang pertanyaan, pls hubungi kami dan hantar mesej kepada kami.
Hantar pertanyaan anda untuk mendapatkan harga diskaun sekarang
| item | Nilai |
| Guna Untuk | Kargo |
| Jenis Memandu | Bermotor |
| Jenis Badan | Terbuka |
| Pensijilan | ccc, ISO9001:2000 |
| Kuasa | > 800W |
| Voltan | 12V |
| Anjakan | 201 - 250cc |
| Nama Jenama | DAYANG |
| Tempat Asal | Chongqing, China |
| Saiz | 3.8M*1.4M*1.4M |
| Nama produk | Tricycle kargo |
| Warna | Kelabu |
| Enjin | Penyejukan Air 300CC |
| Tayar | 5.5-13 |
| Kapak belakang | Kapak belakang berkelajuan sederhana terapung dan berat |
| penyerap kejutan | Load King Shock Absorber |
| Rangka | 40*100 |
| Saiz kotak kargo | 2.5*1.4m |
| Bahan api | Garisan Gaoline |
| Bateri | 32A |
1. Kadar pertumbuhan jualan tahunan peniaga Dayang adalah 30%-300%.
2. Kos selepas jualan peniaga Dayang dikurangkan lebih daripada 70%
3. Kepuasan pelanggan telah meningkat lebih daripada 90%.
4. Keupayaan pemasaran telah bertambah baik.
5. Pada masa yang sama peniaga; peningkatan jualan, mereka juga mempunyai lebih banyak masa untuk menikmati kehidupan.
Pemborong Kargo Popular Motosikal Roda 250CC dengan kabin tertutup Untuk Pasaran Afrika
Dibuat di China beban kuasa yang lebih tinggi kualiti dan kargo harga kompetitif motosikal tiga roda direka khas untuk Pasaran Afrika
Model ini telah direka dengan kabin tertutup untuk pasaran Afrika.
Memadankan dengan enjin penyejukan air 250cc, tricycle kargo bermotosikal ini adalah motosikal roda 3 yang paling kompetitif
Cool tags: kabin tertutup kotak kargo besar bermotosikal tricycle, China, pembekal, pengeluar, kilang, disesuaikan, berkualiti tinggi, untuk dijual













