penjualan panas 2021 roda tiga kargo gaya baru 200cc 250cc 300cc trak pemuatan berat roda tiga roda motosikal semi kabin berkualiti tinggi roda tiga roda tiga petrol untuk pertanian





penjualan panas 2021 roda tiga kargo gaya baru 200cc 250cc 300cc trak pemuatan berat roda tiga roda motosikal semi kabin berkualiti tinggi roda tiga roda tiga petrol untuk pertanian
| barang | nilai |
| Gunakan Untuk | Kargo |
| Jenis Memandu | Bermotor |
| Jenis badan | Buka |
| Persijilan | ccc, ISO9001: 2000 |
| Kuasa | & gt; 800W |
| voltan | 12V |
| Perpindahan | 151 - 200cc |
| Jenama | DAYANG |
| Tempat asal | Chongqing, China |
| Saiz | 3500*1300*1600 |
| Nama Produk | Roda Tiga Tiga Roda |
| Warna | Hijau |
| Enjin | 200CC |
| Jenis enjin | Penyejukan Air 150-250CC |
| Saiz kotak kargo | 2m*1.3m |
| Bateri | 9Ah |
| Tayar | Tayar 4.5-12 |
| Jenis bahan api | Petrol Petrol |
| Gandar Belakang | Gandar Belakang Separa Terapung |
| Rangka | Bingkai Besar 50 * 100 Keel |
Cool tags: roda tiga roda tiga petrol untuk pertanian, China, pembekal, pengeluar, kilang, disesuaikan, berkualiti tinggi, untuk dijual














