Kemudahan pengujian dan pemeriksaan kenderaan tenaga baru , termasuk ujian keseluruhan kenderaan, pemeriksaan elektrik dan keselamatan, serta ujian persekitaran. Puluhan Pensijilan dan Kepujian BEIYI telah merangkumi rekod dunia.





Soalan Lazim:
1. Q: Bolehkah saya mendapatkan beberapa sampel?
Re: Kami berbesar hati untuk memberikan anda sampel untuk pemeriksaan kualiti.
2. Q: Adakah anda mempunyai produk dalam stok?
Re: Tidak. Semua produk akan dihasilkan mengikut pesanan anda termasuk sampel.
3. Q: Berapa masa penghantaran?
Re: Biasanya memerlukan masa sekitar 25 hari bekerja untuk membuat pesanan dari kontena MOQ hingga 40HQ. Tetapi masa penghantaran yang tepat mungkin berbeza untuk pesanan yang berbeza atau pada waktu yang berbeza.
4. Q: Bolehkah saya mencampurkan model yang berbeza dalam satu bekas?
Re: Ya, model yang berbeza boleh dicampurkan dalam satu bekas, tetapi kuantiti setiap model tidak boleh kurang dari MOQ.
5. Q: Bagaimana kilang anda melakukan kawalan kualiti?
Re: Kualiti adalah keutamaan. Kami sentiasa mementingkan kawalan kualiti dari awal hingga akhir
pengeluaran. Setiap produk akan dipasang sepenuhnya dan diuji dengan teliti sebelum 39 dibungkus untuk dihantar.
6. Q: Apakah tempoh jaminan anda?
Re: Kami menawarkan masa jaminan yang berbeza untuk produk yang berbeza. Sila hubungi kami untuk syarat jaminan terperinci.
7. Q: Adakah anda akan menghantar barang yang betul seperti yang dipesan? Bagaimana saya boleh mempercayai anda?
Re: Ya, kita akan. Inti budaya syarikat kami adalah kejujuran dan kepujian. Kingbon telah menjadi pembekal Emas alibaba selama 7 tahun. Sekiranya anda memeriksa dengan alibaba, anda akan melihat bahawa kami tidak pernah mendapat sebarang aduan daripada pelanggan kami.
8. Q: Berapa pembayaran anda?
Re: TT, LC.
9. Q: Apakah syarat penghantaran anda?
Re: EXW, FOB, CNF, CIF.
Naib presiden teknologi kami lulus dari Institut Teknologi Beijing dan merupakan jurutera automotif terawal di China. Konsep reka bentuknya maju, dia telah bekerja di industri selama lebih dari 20 tahun, dan banyak jurutera teknikal telah berada di industri ini selama lebih dari 15 tahun.
| barang | nilai |
| Gunakan Untuk | Penumpang |
| Jenis Memandu | Elektrik |
| Jenis badan | Buka |
| Persijilan | CCC |
| Kuasa | 501 - 800W |
| voltan | 48V |
| Jenama | DAYANG |
| Tempat asal | Chongqing, China |
| Saiz | 2150mm * 850mm * 1060mm |
| Warna | Hitam / Biru / Merah / Coklat |
| Kelajuan maksimum (km / j) | 40km / j |
| Bateri | 48V20Ah |
| Brek | Brek Drum |
| Memuatkan kapasiti | 500KG |
| Berat | 80KG |
| Kapasiti | 1 Pemandu + 2 Penumpang |
| Ukuran tayar | 22 |
| JARAK TEMPUH | 60km ke atas |
| TAYAR | 3.75-12 |
Cool tags: Roda tiga elektrik 3 roda untuk masa lapang, China, pembekal, pengeluar, kilang, disesuaikan, berkualiti tinggi, untuk dijual













