350cc ATV Off Road Beca Tugas Berat
| Perkara | nilai |
| Gunakan Untuk | kargo |
| Jenis Pemanduan | Bermotor |
| Jenis badan | tertutup |
| Kuasa | > 800W |
| voltan | 12V |
| Anjakan | >250cc,350cc |
| Jenama | DAYANG |
| Tempat asal | Chongqing, China |
| Saiz | 3700*1400*1400 |
| Nama Produk | Beca Kargo |
| Warna | Biru |
| Enjin | 350cc |
| Jenis enjin | Enjin Disejukkan Air |
| Kapasiti memuatkan | 1000kg-2000KG |
| Tayar | 5.00-12 |
| roda | Lima Roda |
| Gandar belakang | Raja Penggalak Terapung |
| Saiz kotak kargo | 2400 * 1500mm |
| Jenis bahan api | Petrol Petrol |
350cc ATV Off Road Beca Tugas Berat
Penggunaan basikal roda tiga elektrik
Basikal roda tiga elektrik boleh dibahagikan kepada jenis isi rumah, jenis pengangkutan dan jenis kilang mengikut kegunaannya. Kerana tujuan yang berbeza, piawaian teknikal yang diterima pakai adalah berbeza Kebanyakan basikal roda tiga elektrik rumah tangga menggunakan motor roda sisi dan rangka luaran (bingkai berada di luar roda). Kereta dengan struktur ini tidak mempunyai gandar besar, beban ringan, secara amnya kira-kira 200KG, motor secara amnya 350-500W, dan baterinya ialah 12V20AH, yang sesuai untuk peralatan berjalan di rumah dan warga tua. Terdapat juga motor yang dipasang di tengah dengan gandar besar (gandar besar juga dipanggil gandar belakang dan rasuk belakang, yang merupakan gandar yang menghubungkan dua roda belakang basikal roda tiga, dan merupakan komponen penting basikal roda tiga). Kenderaan jenis ini mempunyai kestabilan yang baik. Motor yang dipasang di tengah memacu dua roda belakang pada masa yang sama, yang menjadikan permulaan stabil. Walau bagaimanapun, basikal roda tiga jenis ini biasanya mahal.
Pengetahuan penyelenggaraan biasa basikal roda tiga elektrik!
Sebagai salah satu alat pengangkutan tenaga baharu yang biasa digunakan, basikal roda tiga elektrik telah menjadi pembantu berkuasa yang amat diperlukan dalam pengeluaran dan kehidupan harian manusia. Walau bagaimanapun, dalam penggunaan beca elektrik, disebabkan oleh operasi yang tidak betul dan sebab-sebab lain, basikal roda tiga elektrik sering mengalami pelbagai kegagalan.
Apabila basikal roda tiga elektrik mempunyai kerosakan, perkara pertama adalah untuk memeriksa fenomena kerosakan. Terdapat banyak kerosakan pada basikal roda tiga elektrik, seperti roda tidak berputar, kuasa tidak terputus, dan lampu tidak menyala. Walau bagaimanapun, tidak kira berapa banyak kesalahan, ia boleh dikelaskan kepada dua kategori:
Satu jenis adalah kesalahan fleksibel: apa yang dipanggil kerosakan fleksibel merujuk kepada kesalahan yang kadang-kadang berlaku, kadang-kadang tidak berlaku, atau tiada peraturan yang jelas untuk diikuti apabila kesalahan itu berlaku.
Jenis yang lain ialah sesar tegar: sesar tegar yang dipanggil bermakna sesar tersebut akan kekal tidak berubah sebaik sahaja ia berlaku, dan skop sesar tidak akan berkembang atau berpindah, dan fenomena sesar tidak akan berubah.
1, Bateri daya tarikan kenderaan elektrik tidak boleh diletakkan di dalam kotak kargo atau petak penumpang; Walau bagaimanapun, apabila ia perlu diletakkan di dalam kotak kargo atau petak penumpang disebabkan oleh sekatan struktur, peranti yang sepadan mesti ditetapkan untuk mengasingkannya dengan selamat (apabila diletakkan di dalam kotak kargo, ia harus dipastikan bahawa bateri simpanan kuasa dan litar elektrik tidak akan terhimpit oleh barang) dan memastikan ia berada dalam keadaan pengudaraan yang baik dengan dunia luar. Jika perlu, peranti penggera untuk kandungan hidrogen yang berlebihan hendaklah ditetapkan.
2, Keperluan perlindungan kejutan elektrik kenderaan elektrik apabila ia tidak disambungkan kepada bekalan kuasa luaran hendaklah mematuhi peraturan kargo yang berkaitan.
3, Lubang paip ekzos enjin kenderaan bermotor tidak boleh menghala ke sebelah kanan badan kargo kenderaan.
Cool tags: bahan api penyejuk air 200cc kargo motor roda tiga, China, pembekal, pengilang, kilang, disesuaikan, berkualiti tinggi, untuk dijual









