
Persembahan empat
1. Sterengnya fleksibel, ringan, selesa, jadi tidak kebas tangan, tidak mudah penat
2. DAYANG khas penyerapan hentakan percetakan dalaman naik taraf, kesan penyerapan kejutan yang lebih baik, lebih lembut
3. Struktur TOR asal digunakan untuk brek untuk menjadikan pengagihan dan penghantaran kuasa lebih munasabah dan memastikan keselamatan brek
4. Perkakas yang dipatenkan menjamin sudut stereng


| item | nilai |
| Kapasiti Tangki Bahan Api | 10-20L |
| Penumpang | 1 |
| Sistem brek | Drum depan ditambah Drum belakang |
| Saiz Tayar | 5.00-12 |
| Membendung berat badan | 400-500kg |
| Kelajuan maksimum | 30-50Km/j |
| Kapasiti Muatan | Lebih besar daripada atau sama dengan 400kg |
| Kebolehan Gred | 10-15 darjah |
| Gunakan Untuk | kargo |
| Jenis Pemanduan | Bermotor |
| Jenis badan | Buka |
| Kuasa | 200 - 250W |
| voltan | 48V |
| Anjakan | 111 - 150cc |
| Jenama | CQSP |
| Tempat asal | China |
| Chongqing | |
| Saiz | 2000*1350mm |
| Pensijilan | TITIK |
| Enjin | 150CC, penyejuk udara |
| kargo | 1.7m*1.25m |
| Bateri | 12V9Ah |
| Kuasa | > 800W |
| Warna | Disesuaikan |

motor beca carga
Pemahaman Pantas tentang motosikal roda tiga Heighterning Carriage ini:
- Kereta roda tiga roda tiga gerabak terbuka.
- Reka bentuk unik penampilan indah basikal roda tiga kargo
Penyerap menegak berkualiti tinggi dengan sandaran yang mewah
Motosikal Beca Zongshen 250cc terbaik padanan enjin penyejukan air dengan kargo Lori tugas berat
Pelbagai Pilihan untuk anda:
1. pelbagai warna dan menerima penyesuaian
2. Pelbagai kotak kargo
3. pelbagai jenis enjin
4. Pelbagai gandar belakang kereta
5. Kami boleh membekalkan enjin penyejukan udara, penyejukan air, enjin penyejukan berganda
6. Anjakan termasuk 150cc 200cc 250cc 300c

Lampu belakang kristal LED, penjimatan tenaga dan perlindungan alam sekitar kecerahan tinggi;
φ160 dram dan brek hadapan, brek selamat dan boleh dipercayai;
Struktur lunas tambahan, meningkatkan kekuatan dan kekukuhan bingkai;
Meter mahkota, paparan penunjuk yang stabil dan tepat;
Cermin spion rod lanjutan, sudut pandangan terbuka, meningkatkan keselamatan pemanduan;
Tangki air tambahan pelindung haba, cantik dan selamat;
Penyerap hentak depan Duracell, memuatkan keselesaan pemanduan berat;
Brek tangan kereta, tempat letak kereta mudah dan boleh dipercayai;
Reka bentuk baharu bahagian hiasan tangki bahan api, penutup sisi dan kusyen tempat duduk, menjadikan keseluruhan kenderaan cantik dan licin;
Pedal besar dua lunas, perjalanan yang selesa, dengan fungsi bampar hadapan;
Gabungan penutup kepala, suasana yang indah;
Penutup, selesaikan jurang antara tangki dan riser dan tingkatkan penampilan;
Pendakap enjin jenis spring getah, mengurangkan getaran enjin ke kenderaan;
Membungkam dan struktur lentur ke hadapan yang pendek, mudah dibongkar dan dipasang, bolt kepala silinder enjin tidak mudah dilonggarkan;
Lampu depan LED yang baru dibangunkan mempunyai bentuk dan pencahayaan yang unik melebihi standard kebangsaan, menjadikannya lebih selamat untuk dipandu pada waktu malam.
Radiator baru, kesan pelesapan haba yang baik, suhu air rendah;
Reka bentuk baharu lug angkat besar, daya besar, kekuatan tinggi;
Kotak kargo struktur untuk kenderaan kejuruteraan berat, kapasiti galas yang kuat, tahan lama;
Struktur plat keluli trak berat, sambungan yang boleh dipercayai, tidak longgar, getaran kecil.
Cool tags: Motor kargo tiga roda 800cc, China, pembekal, pengilang, kilang, disesuaikan, berkualiti tinggi, untuk dijual










