












basikal berat-trak-kargo-roda tiga
Roda tiga kargo trak muatan berat dengan enjin 250CC dan 300CC lifan
Roda tiga kargo trak muatan berat dengan enjin ultra-sejuk 250CC lifan, bingkai luaran 50 * 100, transmisi dua kelajuan, pedal besar biasa
Petak kargo 2.6 * 1.5m, ketinggian papan sisi 500mm, ketinggian pagar pengawal 150mm, kelajuan sederhana, tugas berat terapung penuh, transmisi dua kelajuan,
Brek minyak, roda depan 5.0-12 biasa biasa 5.0-12 belakang, roda berganda, dengan tayar ganti 5.0-12 biasa (roda plat hitam) penyerapan kejutan JUSHEN,
plat alur hitam 6+3, bateri 28A, bingkai tempat duduk dengan sandaran tangan, Dengan bumper bergerak depan, alat rintangan, palang keseimbangan, tali gandar belakang
| barang | nilai |
| Gunakan Untuk | Kargo |
| Jenis Memandu | Bermotor |
| Jenis badan | Buka |
| Persijilan | CCC |
| Kuasa | & gt; 800W |
| voltan | 12V |
| Perpindahan | 201 - 250cc |
| Jenama | DAYANG |
| Tempat asal | Chongqing, China |
| Saiz | 3500*1400*1500 |
| Nama Produk | Roda Tiga Kargo |
| Warna | Merah |
| Enjin | 200cc, penyejukan air |
| Casis | 50*100 |
| Saiz kotak kargo | 2.4*1.4m |
| Belakang- Gandar | Gandar Belakang Jenis Terapung Penuh dengan Booster, Middel Speed 220 |
| Tayar Depan / Belakang | 5.00-12 |
| Penyerap Kejutan Depan | 09 |
| Jenis bahan api | Petrol Petrol |
| Brek | Hidraulik |
Profil Syarikat
Sejarah pembangunan syarikat 39:
1. Pada tahun 2012, syarikat itu dan Luoyang North Yichu Co., Ltd. bersama-sama menubuhkan Chongqing Beiyi Bicycle Industry Co., Ltd .. Perikatan yang kuat, syarikat ini terletak di pangkalan pengeluaran motosikal Chongqing (China' ).
2. Syarikat meluluskan lesen akses pengeluaran yang dikeluarkan oleh Kementerian Perindustrian dan Teknologi Maklumat dan Kementerian Perdagangan pada tahun 2012. Hanya ada 15 syarikat di Chongqing selama bertahun-tahun, dan Chongqing Beiyi Vehicle Industry Co., Ltd. adalah hanya syarikat yang pakar dalam pembuatan roda tiga.
Jualan eksport kami meningkat dari tahun ke tahun, dan sekarang kami telah mendapat pengiktirafan ISO9001: 2008, dan kualiti produk memenuhi persijilan kompulsif nasional CCC. kami yakin bahawa anda akan berpuas hati dengan kerja berpasukan kami yang berkualiti dan profesional. Jangan ragu untuk menghubungi penjualan kami untuk maklumat lebih lanjut mengenai Kilang dan Motosikal kami, dan kami berharap kami dapat mengadakan kerjasama mesra jangka panjang berdasarkan faedah bersama. Kami mengalu-alukan pelanggan domestik dan luar negara untuk mengunjungi kilang kami untuk membimbing dan berbincang.
Cool tags: Roda tiga kargo trak pemuatan berat 250cc, China, pembekal, pengeluar, kilang, disesuaikan, berkualiti tinggi, untuk dijual









